Pet Policeman Hero - Kids Game

Android için Beceri Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 25 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Mini Pet Media Games
Pet Policeman Hero - Kids Game oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak ve çok kolay bir şekilde yükleyebilir ve çok severek oynayacağınız inanılmaz derecede eğlenceli bir oyuna sahip olabilirs

Pet Policeman Hero - Kids Game oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak ve çok kolay bir şekilde yükleyebilir ve çok severek oynayacağınız inanılmaz derecede eğlenceli bir oyuna sahip olabilirsiniz.

Pet Policeman Hero - Kids Game oyununda çok eğlenceli ve son derece heyecanlı bir kovalamaca macerasına ortak olacaksınız. Şehre kötü niyetli bir hırsız dadandı. Ancak şehrin en başarılı ve en cesur kedi polisinin elinden asla kurtulamaz. Kahraman polis ne yapıp eder ve kötü hırsızı mutlaka yakalar.

Oyunda kahraman kedi polise yardımcın olacak ve pis hırsızı onunla birlikte yakalayacaksınız. kötü hırsız o kadar hızlı koşup o kadar çevik hareket ediyor ki onu yakalamak sizi biraz zorlayabilir. Çok hızlı koşup çok çevik hareket ederek onu kovalayacak, en uygun anda pis hırsızı yakalayacak ve tutuklayarak masum insanları pis hırsızdan kurtaracaksınız. Bu sizin için çok eğlenceli bir deneyim olacak.

Pet Policeman Hero - Kids Game indir